Realizace projektů od A do Z
Naše služby
Weby

Vytvoříme vám unikátní web na míru anebo vylepšíme váš současný. Umíme si pohrát s jeho výkonností, doporučíme správné nastavení, obsah a v neposlední řadě zapracujeme na poutavém designu, který osloví každého nahlížejícího.

Logo a Identita

Zapamatovatelné logo je základ úspěchu! Pokud opravdu chcete, aby si vás zákazníci dobře pamatovali a odlišili vás od konkurence, nechte nás pohrát si s tím vaším a posunout váš business do vyššího levelu.

Grafický design

Ať už potřebujete nastavit kompletní korporátní design, webdesign, POS materiály, newslettery, katalogy, interní časopisy nebo c okoliv dalšího, jste na správné adrese.

Vývoj aplikací

Správně připravená aplikace zpříjemní kontakt s vašimi klienty, zaměstnanci a lépe odprezentuje vaše produkty a služby. Ať už jsou vaše cíle jakékoliv, ozvěte se nám a my vám vyvineme appku přesně podle vašich potřeb.

Marketing

Nenápadné, ale neskutečně mocné slovo. Když chcete uspět v tom, co děláte, potřebujete píli a MARKETING. Trh je přeplněný výrobky a službami. Nebojte se s námi odlišit a zaujmout. Nechte nás připravit vám dílčí projekty, strategie či dlouhodobé plány.

Online marketing

Část marketingu, která si zaslouží svůj vlastní prostor. Poradíme vám se správným nastavením online kampaně, bannerovou reklamou a s radostí vám budeme spravovat sociální sítě.

PR & Copywriting

Poradíme si s vašimi články, produktovými kartami, popiskami na web nebo s texty pro rádiové a TV spoty.

Blogeři a ambasadoři

Víme, že nákupní rozhodování je dnes ve velké míře ovlivňováno influencery na sociálních sítích. Rádi vyhledáme toho správného pro váš business, doporučíme obsah, postaráme se o bezproblémovou spolupráci a jako bonus na závěr od nás získáte vyhodnocení spolupráce.

Reklamní předměty

Kdo by nerad dostával dárky… Výhodou pro vás je, že je můžete označit svým logem a vaši zákazníci, zaměstnanci nebo obchodní partneři si na vás kdykoliv při používání vzpomenou.

Běžné zadání nebo kreativní projekt?